Denna webbplats använder cookies som gör att webbplatsen fungerar bättre, Läs mer om cookies.

Försäljning

Magni

Magni Brorson

VD

Tel: 0340-870 50
Mail: magnib@kattingmaster.se

Anders

Anders Magnusson

Försäljningschef / Regionsansvarig sydmid

Tel: 0703-94 93 33
Mail: andersm@kattingmaster.se

Christer

Christer Grimstål

Regionsansvarig syd

Tel: 0722-21 09 91
Mail: christerg@kattingmaster.se

Jonas

Jonas Henningsson

Regionsansvarig sydöst

Tel: 0702-50 09 99
Mail: jonash@kattingmaster.se

Bo

Bo Jensen

Regionsansvarig midnord

Tel: 0722-02 42 02
Mail: boj@kattingmaster.se

Mika

Mika Alamäki

Filial Haparanda / Regionsansvarig Finland

Tel: 0922-145 00
Mail: mikaa@kattingmaster.se

Magnus

Magnus Andersson

Tel: 0340-870 50
Mail: magnusa@kattingmaster.se